WordPress Kurumsal Tema: En İyi 5 WordPress Kurumsal Tema

Yazıya başlamadan önce SeoSözlük olarak en çok satılan wordpress temaları arasından tercih ettiğimiz 2 WordPress kurumsal tema oldu. Avada ve Enfold temaları. Link üzerinden inceleyebilirsiniz.

WordPress hakkında sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. WP kurumsal temalardan en iyi 5 tanesini sizler için araştırdık. Hadi hep birlikte bu temaları ayrıntılarıyla inceleyelim.

Avada

Avada, en çok satın alınan temalardan biridir. Çok amaçlı tema olarak da tanımlanan Avada eşsiz özelliklere sahiptir.

Avada, endüstri lideri seçenek ağı aracılığıyla bir kod satırına dokunmak zorunda kalmadan benzersiz, yaratıcı ve profesyonel web sitesi oluşturabilirsiniz.

Esnek seçenekler ağı, başlangıç ​​seviyesinden herkesin, web sitesi oluşturmasına olanak sağlayan kullanımı kolay bir arayüzle eşleştirilmiştir. Avada sadece bir tema değil, aynı zamanda güçlü bir tasarım aracıdır. Temiz bir tasarıma, tamamen duyarlı bir çerçeveye, sektör lideri seçenek ağına ve sayfa oluşturmayı çok kolaylaştıran sezgisel Fusion Builder’a sahiptir. Avada sınırsız olanaklar, birinci sınıf destek ve inanılmaz özellikli paketlenmiş güncellemeler ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Piyasadaki kullanımı en kolay temadır.

Avada - WordPress Kurumsal Tema

Avada, size harika bir şeyler yapma gücü veren bir dizi kullanıcı incelemesine ve gerçek dünya özelliklerine sahiptir. Avada’yı; blog, portföy veya ürünlerinizi sergilemek için kullanabilirsiniz.

Tek bir tıkla kolayca içe aktarılabilen, profesyonelce tasarlanmış demolara sahip bu tema, HTML5 ve CSS3 ile oluşturulmuştur.

Kullanıcı deneyimini kolaylaştıran sürükle-bırak özelliği Avada WordPress teması ile birlikte kendine özel gömülü halde gelir.

Avada teması ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız: Avada

X

Dünyada en çok tercih edilen WorPress’in kurumsal temalarından ikincisidir. X, güçlü bir WordPress temasının içinde çok sayıda benzersiz tasarım içeriyor. 40 farklı demo tasarımı bulunuyor. Bunları da kendi aralarında gruplara ayırmışlar.

Ethos; blog ve haber siteleri üzerine tasarımlar barındırıyor.

Integrity; her projeye uyabilecek sade ve profesyonel tasarımlar için.

Icon; görsel tasarımların ağırlıklı olduğu siteler içim

Renew; efekt kullanımının az olduğu tasarımlar için şeklinde bir gruplandırma mevcut.

X - WordPress Kurumsal Tema

Tema Seçenekleri Paneli WordPress geliştirmenin öncüsü olmayı baştan beri yapmak istedikleri şey olarak nitelendiriyorlar. Bu nedenle, clunky ek yönetici panelleri kullanmaktan kaçındıklarını vurguluyorlar. Sitenizde yaptığınız tüm değişikliklerin, tam olarak ihtiyacınız olanı aramanın yanı sıra pencereleri değiştirmenize veya tarayıcıyı yenilemeye gerek kalmadan canlı olarak önizlemesini yapabilirsiniz. Değişikliklerinizden memnun olduğunuzda, “Kaydet” i seçmeniz yeterli.

X teması ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız: X

Enfold

Enfold, süper esnek ve tamamen duyarlı bir WordPress kurumsal temasıdır. İşletme web siteleri, mağaza web siteleri ve çalışmalarını temiz bir portföy sitesinde sergilemek isteyen kullanıcılar için uygundur. Tema, muhteşem Avia Framework’ün üzerine inşa edilmiştir.

Enfold - WordPress Kurumsal Tema

Çok sayıda seçenek ile birlikte gelir, böylece mizanpaj, stil, renkler ve yazı tiplerini doğrudan panelden değiştirebilirsiniz. WordPress Yönetici Panelinizden çıkan önceden tanımlanmış 18 demodan birini kullanın. Yazı tipi, arka plan ve renk seçeneklerinin yanı sıra dinamik şablon oluşturucu, anında ihtiyacınız olan web sitesini oluşturmanıza yardımcı olur. Global seçeneklere ek olarak tema demosunda görüldüğü gibi her giriş için benzersiz stil seçenekleri belirleyebilirsiniz. 20 farklı dil seçeneği olduğunu da belirtmek isteriz.

Enfold 2 - WordPress Kurumsal Tema


Enfold teması ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız: Enfold

BeTheme

BeTheme WordPress temasından daha fazlası. Gelişmiş seçenekler paneli ile Sürükle ve Bırak oluşturucu aracı sınırsız olanaklar sunuyor. Temanın nasıl çalıştığını göstermek için, 15 tematik web sitesi hazırlamışlar böylece bu ürünün ne kadar şaşırtıcı olduğunu görebilirsiniz.

400’den fazla önceden oluşturulmuş web sitesi sunar. Diğer özelliklerinden birkaçı;

 • Farklı logolar, başlıklar, düzenler, ızgaralar veya görünümler arasından seçim yapabilirsiniz. Sınırsız menü (farklı sayfalar için farklı menüler seçebilirsiniz)
 • Kaydırmada özelleştirilebilir giriş efektleri (22 farklı giriş efekti )
 • 7 farklı başlık sürümü
 • Yapım Aşamasında / Bakım Modu ve Boş Sayfa
 • 12 önceden tanımlanmış kaplama
 • Güzel kaydırma efekti ile bir sayfa web sitesi imkanı
 • 200’den fazla Muffin Builder ve kısa kod öğeleri dahil
 • WooCommerce
 • Dahili tercüman


BeTheme ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız: BeTheme

Jupiter

Özelleştirilebilirliği, hızı ve kullanım kolaylığı için Jupiter’i tercih eden 100.000’den fazla kişi var.

Jupiter hızlı ve kolay mükemmel web siteleri oluşturmak için hepsi bir arada platformudur. Dünyanın önde gelen WordPress sayfa oluşturucusu olan Elementor sayfa oluşturucu ile birlikte gelir.

Jupiter - WordPress Kurumsal Tema

Jupiter ‘i WordPress özelleştiricisini kullanarak genel olarak özelleştirebilirsiniz. Yepyeni mağaza özelleştiricisi, satın alma ve alışveriş sepeti sayfası da dahil olmak üzere çevrimiçi mağazanızın her yönünü özelleştirmenize yardımcı olur. Üstelik artık görsel başlıklar ile kendi başlık ve alt bilgilerinizi kolayca oluşturabilirsiniz. Jupiter, blogunuzu ve portföy sayfalarınızı da özelleştirmek için kapsamlı seçenekler sunar.

Jupiter sadece 150’den fazla hazır web sitesi şablonu ile değil, aynı zamanda zaman kazanmak ve ilham almanıza yardımcı olmak için yüzlerce sayfa bloğu şablonu ile birlikte geliyor. Her ay yeni web sitesi ve blok şablonları sunuyor. Ayrıca canlı sohbet ve yüzlerce ayrıntılı eğitim makalesi ve videosu içeren eşi görülmemiş bir teknik destek vaat ediyor.

Jupiter teması ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız: Jupiter

 

Bir Makale Daha?

WordPress.org mu WordPress.com mu?

Hakkında Banu Öztürk

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği mezunu olan Banu Öztürk, yazmaya, araştırmaya ve gezmeye meraklıdır. Mezun olur olmaz iş hayatına atılmıştır. İçerik üretmekten büyük keyif alır. İçerik Editörlüğü ve Sosyal Medya üzerine yoğunlaşmıştır. İçerik, onun için sadece sözcüklerden ibaret değildir…

One comment

 1. İngilizce Sözler

  Temalar ücretsiz olsaydı muhteşem olurdu. Birbirinden kaliteli WordPress temaları derlemişsiniz. Teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir