WordPress e-ticaret Temaları: En İyi 4 WordPress e-ticaret Teması

e-ticaret temalarında WordPress’i tercih ediyor musunuz? Tercih ediyorsanız hangi özelliği ile kullandığınız temayı seçmeye karar verdiniz? Siz bizim ile bunları paylaşmadan önce e- ticaret temalarını detaylı inceleyelim.

Flatsome

WordPress her zamanki gibi e- ticaret temaları konusunda da kullanıcılarına performans olarak kaliteli ve daha az maliyetli SEO uyumlu bir alt yapı sunuyor. Flatsome, her türlü e-ticaret projesi için en çok kullanılan ve en güvenilir temadır. Her zaman en son WooCommerce versiyonlarını destekliyor.


Özelliklerinden birkaçı;

  • Tarayıcı olarak Chrome, Safari, Firefox, IE8 + ‘i destekliyor.
  • Katalog Modu Seçeneği var.
  • Envato WordPress Toolkit’i kullanarak kolay güncellemeler yapabilirsiniz.
  • Çocuk Teması var.

Flatsome teması ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız: Flatsome

Shopkeeper

e-ticaret temaları arasında çok tercih edilenlerden biri. SEO, hız ve performans olarak da kendini kanıtlamış temalardan. Bu tema da kullanıcı deneyimi (UX) olarak 100 üzerinden 100 puan almıştır.

Sade ve zarif bir tasarımı ile oldukça cezbedici bir tasarım. Bu nedenle çok fazla tercih edildiğini söyleyebiliriz. Ürün tanıtım videolarınızı YouTube üzerinden sitenize çekip göstermenize, ürünleri karşılaştırabilmenize ve favorilerinize ekleme fırsatı sunuyor.

e-ticaret işlevselliği göz önünde bulundurularak oluşturulan Shopkeeper, harika bir tasarıma ve kapsamlı bir işlevselliğe sahip. Tamamen duyarlı bir Premium WooCommerce teması.

Yeni bir projeye hızlı bir şekilde başlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Shopkeeper, çok amaçlı bir temadır; çok çeşitli sektörler ve tarzlar için siteler oluşturmanıza olanak tanır: Çevrimiçi mağazalar, ürün katalogları, bloglar, portföyler veya kurumsal siteler gibi…

Shopkeeper teması ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız: Shopkeeper

Porto

Porto’yu; kurumsal siteler, kişisel bloglar ve portfolio siteleri için tercih edebilirsiniz. E ticaret şablonları ile de öne çıkan temalardan biri olduğunu söyleyebiliriz. SEO, hız ve performans açısından kendini fazlasıyla kanıtlamıştır. Tema hız testlerinden de “A” sınıfı puana sahiptir. Ayrıca kullanıcılardan en yüksek puan alan tema olma başarısını da gösterdiğini belirtmek isteriz.

Porto teması ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız: Porto

The Retailer

Az ürün girişi yapılacak e-ticaret girişimleri için ideal temalardan biri olduğunu söyleyebiliriz. Sade arayüzü ile dikkat çeken Retailer, sınırsız renk seçeneği ve alternatif demo girişlerine sahip. Sunduğu entegrasyon sayesinde kolay bir şekilde ödeme kabul edebiliyorsunuz.

Temanın diğer özelliklerinden de kısaca bahsedelim:

Mobil uyumlu

45+ özel demo arayüz mevcut

Sürükle bırak özelliği sayesinde temanızı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Ziyaretçilerin dikkatini çekmek için sitede yer alan “inceleme” menüsünü aktif hale getirebilir ve kullanıcı yorumlarını sitenizde yayınlayabilirsiniz.The Retailer teması ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız: The Retailer

e- ticaret temaları ve WordPress ile ilgili aklınıza takılan soruları bize sormaktan çekinmeyin. Yeni bir WordPress yazısında görüşmek üzere.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here