WordPress E-ticaret Temaları: En İyi 4 WordPress Eticaret Teması

Eticaret temalarında WordPress’i tercih ediyor musunuz? Tercih ediyorsanız hangi özelliği ile kullandığınız temayı seçmeye karar verdiniz? Siz bizim ile bunları paylaşmadan önce WordPress eticaret teması konusunu detaylı inceleyelim.

Flatsome

WordPress her zamanki gibi e- ticaret temaları konusunda da kullanıcılarına performans olarak kaliteli ve daha az maliyetli SEO uyumlu bir alt yapı sunuyor. Flatsome, her türlü e-ticaret projesi için en çok kullanılan ve en güvenilir temadır. Her zaman en son WooCommerce versiyonlarını destekliyor.


Özelliklerinden birkaçı;

  • Tarayıcı olarak Chrome, Safari, Firefox, IE8 + ‘i destekliyor.
  • Katalog Modu Seçeneği var.
  • Envato WordPress Toolkit’i kullanarak kolay güncellemeler yapabilirsiniz.
  • Çocuk Teması var.

Flatsome teması ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız: Flatsome

Flatsome - WordPress Eticaret Teması

Shopkeeper

WordPress e-ticaret temaları arasında çok tercih edilenlerden biri. SEO, hız ve performans olarak da kendini kanıtlamış temalardan. Bu tema da kullanıcı deneyimi (UX) olarak 100 üzerinden 100 puan almıştır.

Sade ve zarif bir tasarımı ile oldukça cezbedici bir tasarım. Bu nedenle çok fazla tercih edildiğini söyleyebiliriz. Ürün tanıtım videolarınızı YouTube üzerinden sitenize çekip göstermenize, ürünleri karşılaştırabilmenize ve favorilerinize ekleme fırsatı sunuyor.

Shopkeeper - WordPress Eticaret Teması

e-ticaret işlevselliği göz önünde bulundurularak oluşturulan Shopkeeper, harika bir tasarıma ve kapsamlı bir işlevselliğe sahip. Tamamen duyarlı bir Premium WooCommerce teması.

Yeni bir projeye hızlı bir şekilde başlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Shopkeeper, çok amaçlı bir temadır; çok çeşitli sektörler ve tarzlar için siteler oluşturmanıza olanak tanır: Çevrimiçi mağazalar, ürün katalogları, bloglar, portföyler veya kurumsal siteler gibi…

Shopkeeper teması ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız: Shopkeeper

Shopkeeper 2 - WordPress Eticaret Teması

Porto

Porto’yu; kurumsal siteler, kişisel bloglar ve portfolio siteleri için tercih edebilirsiniz. E ticaret şablonları ile de öne çıkan temalardan biri olduğunu söyleyebiliriz. SEO, hız ve performans açısından kendini fazlasıyla kanıtlamıştır. Tema hız testlerinden de “A” sınıfı puana sahiptir. Ayrıca kullanıcılardan en yüksek puan alan tema olma başarısını da gösterdiğini belirtmek isteriz.

Porto - WordPress Eticaret Teması

Porto teması ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız: Porto

The Retailer

Az ürün girişi yapılacak e-ticaret girişimleri için ideal temalardan biri olduğunu söyleyebiliriz. Sade arayüzü ile dikkat çeken Retailer, sınırsız renk seçeneği ve alternatif demo girişlerine sahip. Sunduğu entegrasyon sayesinde kolay bir şekilde ödeme kabul edebiliyorsunuz.

Temanın diğer özelliklerinden de kısaca bahsedelim:

Mobil uyumlu

45+ özel demo arayüz mevcut

Sürükle bırak özelliği sayesinde temanızı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Ziyaretçilerin dikkatini çekmek için sitede yer alan “inceleme” menüsünü aktif hale getirebilir ve kullanıcı yorumlarını sitenizde yayınlayabilirsiniz.

The retailer - WordPress Eticaret TemasıThe Retailer teması ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız: The Retailer

Eğer wordpress eticaret teması kuracaksanız mutlaka wordpress canlı destek eklentisi de kurmayı unutmayın. Özellikle eticarette canlı destek eklentileri satışları önemli oranda arttırıyor.

WordPress eticaret teması ile ilgili aklınıza takılan soruları bize sormaktan çekinmeyin. Yeni bir WordPress yazısında görüşmek üzere.

Bir Makale Daha?

WordPress Kurumsal Tema: En İyi 5 WordPress Kurumsal Tema

Hakkında Banu Öztürk

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği mezunu olan Banu Öztürk, yazmaya, araştırmaya ve gezmeye meraklıdır. Mezun olur olmaz iş hayatına atılmıştır. İçerik üretmekten büyük keyif alır. İçerik Editörlüğü ve Sosyal Medya üzerine yoğunlaşmıştır. İçerik, onun için sadece sözcüklerden ibaret değildir…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir