WordPress Emlak Temaları: En İyi 4 WordPress Emlak Teması

WordPress serimize emlak temalarından devam ediyoruz. Hangi emlak temasında ne gibi özellikler var? En iyi 4 WordPress emlak temasını hep birlikte detaylı bir şekilde inceleyeceğiz.

En İyi 4 WordPress Emlak Teması

Real Homes

Real Homes, bir emlak web sitesinin ihtiyacı olan tüm kullanışlı özellikleri ile amaç odaklı tasarım sunar. Real Homes teması, kullanıcılarına yönetici panelinde de kolaylık sağlar. Real Homes temasında sağlanan gelişmiş özellikler araması, çeşitli ihtiyaçları karşılamak için güçlü ve tamamen özelleştirilebilir. Hangi alanları görüntülemek istediğinizi ve bu alanlarda hangi verilerin görüntüleneceğini seçebilirsiniz.

Real Homes WordPress Emlak Teması

Eyalet> Şehir> Bölge gibi arama davranışı sağlamak için birden fazla konum alanı görüntüleyebilirsiniz. Fiyat alanlarının değerlerini değiştirebilirsiniz. Yatak ve banyo alanlarının arama davranışlarını ve değerlerini değiştirebilirsiniz. Kısacası, arama formunu tamamen kendi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz

Real Homes teması ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız: Real Homes

Residence

WP Residence Emlak WordPress Teması, acenteler için tasarlanmış premium bir tema olduğunu söyleyebiliriz ancak kullanıcılar, mülklerini ücretsiz olarak veya bir ücret karşılığında aboneliğe göre sunmalarını sağlamak için de kullanabilirler.

Tema, en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz tüm esnekliğe sahiptir. Eşsiz ve modern bir emlak web sitesi oluşturmanıza yardımcı olmak için 400’ün üzerinde özenle düzenlenmiş tema seçeneği bulunmaktadır. Saniyeler içinde sitenizi oluşturabilmeniz için önceden hazırlanmış 12 demo bulunmaktadır. Mevcut tüm demolar, hızlı bir şekilde etkinleştirebileceğiniz / devre dışı bırakabileceğiniz tema yönetici seçenekleriyle oluşturulmuştur.

Residence WordPress Emlak Teması

32 dilde tercüme fırsatı sunar. Bunlar; Arapça, Bulgarca, Çekçe, Almanca, Yunanca, İspanyolca, Fransızca, İbranice, Hintçe, Hırvatça, Macarca, Endonezyaca, Islenka, İtalyanca, Japonca, Korece, Hollandaca, Hollanda, Hollandaca, Lehçe, Portekizce, Romence, Rusça , Slovakça, Slovence, Sırpça, Svenska, Rusça, Tayca, Türkçe, Urduca – PAKİSTAN, Vietnamca, Basitleştirilmiş Çince.

NOT: Lütfen bunların makine çevirileri olduğunu ve bunları gözden geçirmeniz gerekebileceğini unutmayın.

Residence teması ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız: Residence

Houzez

Emlakçılar ve şirketler için dünya çapında popüler bir WordPress teması. Houzez, profesyonel tasarımcıların birinci sınıf tasarımlar yaratması için süper esnek bir başlangıç noktasıdır. Gerçek bir emlakçı veya şirket olan müşterinizin hayal bile edemeyeceği özelliklere sahiptir.

20 dilde tercüme yapabilirsiniz. Arapça, Çince (basitleştirilmiş), Felemenkçe, Fransızca, Almanca, İbranice, Hintçe, Endonezyaca, İtalyanca, Japonca, Korece, Lehçe, Portekizce, Rusça, İspanyolca, Tayca, Türkçe, Ukraynaca, Urduca, Vietnamca.

Houzez WordPress Emlak Teması

Sizlere Houzez’da kullanabileceğiniz bir entegrasyondan da bahsetmek istiyoruz. IDX entegrasyonu, temanın üçüncü taraf IDX eklentileriyle iyi çalıştığını ve eğer birileri kullanırsa bu eklenti işlevselliğini çökertmeyecek veya durdurmayacaktır. Ayrıca, bir IDX sisteminin kullanılması isteğe bağlıdır ve temanın işleyişi için gerekli değildir.

Kullanıcı arayüzü hakkında: IDX eklentileri için aynı UI’yi Houzez varsayılanı olarak kullanmak imkânsızdır çünkü IDX eklentileri sağlayıcıları herhangi bir HMTL veya CSS kodunu değiştirmeye izin vermeyen bir iframe kullanır.

Tema varsayılan aramaları hiçbir zaman IDX ile çalışmaz çünkü tema WordPress veritabanından arama verilerini araştırmıştır, üçüncü taraf IDX sağlayıcı veritabanından veri aramak ve bulmak mümkün değildir. Bir IDX sisteminin kullanılması ücretsiz değildir ve bir IDX sağlayıcı ile aylık abonelik gereklidir.

Houzez teması ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız: Houzez

Real Estate 7

WP Pro Real Estate 7 emlakçılar, aracı kurumlar, konut ve ticari geliştiriciler ve daha fazlası için güzelce tasarlanmış profesyonel bir WordPress temasıdır.

Bu sadece bir tema değil, gayrimenkul işiniz için eksiksiz bir çözümdür. Daha fazla kullanıcı çekecek, daha fazla potansiyel müşteri kazanacak ve daha fazla komisyon kazanacaksınız. Bir emlak temasında aradığınız her şeyi bu temada kolayca bulabilirsiniz.

Real Estate 7 teması ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız: Real Estate 7

WordPress emlak temaları hakkında merak ettiklerinizi bize sormaktan çekinmeyin. WordPress nedir?

Bir Makale Daha?

WordPress E-ticaret Temaları: En İyi 4 WordPress Eticaret Teması

Hakkında Banu Öztürk

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği mezunu olan Banu Öztürk, yazmaya, araştırmaya ve gezmeye meraklıdır. Mezun olur olmaz iş hayatına atılmıştır. İçerik üretmekten büyük keyif alır. İçerik Editörlüğü ve Sosyal Medya üzerine yoğunlaşmıştır. İçerik, onun için sadece sözcüklerden ibaret değildir…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir