WordPress SEO Uyumlu Temalar : 7 En İyi SEO Uyumlu WordPress Teması

Sizlere bugün detaylı bir şekilde WordPress SEO uyumlu temalar hangileri, onlardan bahsedeceğiz. Yazıya başlamadan önce Seo Sözlük olarak seçtiğimiz en iyi wordpress temalarını link üzerinden bulabilirsiniz.

SEO Crawler 

SEO Crawler, profesyonel bir tasarıma sahip, özelleştirilebilir arama motoru dostu Wordpress SEO uyumlu temalar arasındadır.

Bu temayı yükledikten sonra, her biri yalnızca birkaç tıklamayla sitenize aktarılabilecek, tam özellikli üç web sitesi demosu arasından seçim yapabilirsiniz. Ardından, önceden oluşturulmuş şablonlara kendi içeriğinizi ekleyebilir veya demo içeriğini özelleştirmek, benzersiz bir görünüm kazandırmak için GoodLayers sürükle ve bırak sayfa oluşturucu aracını kullanabilirsiniz.

GoodLayers sayfa oluşturucu aracının özellikleri sayesinde, içeriğiniz için hızla özel tasarımlar oluşturabilirsiniz. Araç ayrıca, tasarımlarınıza yerleştirilebilecek ve sitenizin geri kalanına uyacak şekilde özelleştirilebilecek kullanışlı bir modül ve eleman seçimi içerir. 

Seo Crawler - WordPress SEO Uyumlu Temalar

SEO Crawler,  19 benzersiz başlık tasarımı, ayrıntılı tema ayarları ve seçenekleri, Google Fonts entegrasyonu ve dokuz farklı portföy düzeni içeren özel bir SEO dostu web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak birçok özelliğe sahiptir. Bu sayede, herhangi bir kodu düzenlemek zorunda kalmadan web sitesi oluşturabilirsiniz. 

WordPress için önde gelen arama motoru optimizasyonu eklentisi olan Yoast SEO ile uyumludur ve web sitenizin sonuçlar sayfasında sıralandığından emin olmak için elinizden geleni yapmanıza yardımcı olur. 


SEO Crawler teması ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız: SEO Crawler

Pofo 

Pofo çarpıcı bir tasarıma sahip WordPress SEO uyumlu temalar arasındadır. 

WordPress ile hemen hemen her tür web sitesi oluşturmak için tasarlanan Pofo’nun  önceden oluşturulmuş  210 tane site demosu vardır. Bugün mevcut olan çok yönlü SEO dostu WordPress temalarından biridir. Portföy, blog ve e-ticaret mağazalarını ve daha fazlasını içeren tasarımlarla Pofo,  çok amaçlı bir WordPress temasıdır.

Pofo’nun önceden oluşturulmuş içeriği, yaratıcı sitelerden daha kurumsal bir tasarım gerektiren projelere kadar pek çok proje için tercih edebilirsiniz. Tema güçlü bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu aracı içerir. Daha önce Visual Composer olarak bilinen premium WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisi sayesinde, önceden oluşturulmuş demo içeriğini kolayca düzenleyebilir veya hepsi bir ön uç sürükle ve bırak kullanıcısı ile sıfırdan kendi benzersiz ana sayfanızı ve iç sayfa tasarımlarınızı oluşturabilirsiniz. 

Pofo - WordPress SEO Uyumlu Temalar

Pofo ayrıca, web sitenizin görsel ayarları üzerinde tam kontrol sağlamanız için WordPress Özelleştirici arayüzünden tam anlamıyla yararlanabilmek için oluşturulmuştur. Artık bir düğmeye dokunarak siteniz için yazı tipleri, renkler, düzenler ve diğer seçenekler gibi özellikleri kapsayan genel ayarları yapabilirsiniz. Pofo WordPress temasının diğer yararlı özellikleri arasında harika web sitesi tasarımında çalışırken kullanabileceğiniz yapım ve bakım modlarının yanı sıra harika sosyal medya entegrasyon seçenekleri, özel kenar çubukları ve widget’lar yer alıyor. 

Pofo teması ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız: Pofo

MagXP 

MagXP de WordPress SEO uyumlu temalarından biridir. Hangi farklı web sitesi türünü oluşturacak olursanız olun, seçebileceğiniz 10 farklı mod ve düzende, bu temanın yayınladığınız içeriğin türüne uygun bir şablonu var.

Önceden tanımlanmış düzen seçeneklerinin yanı sıra, MagXP bir sonraki projeniz için ihtiyaç duyduğunuz kişiselleştirilmiş görünümü elde etmenizi sağlamak için sürükle ve bırak ana sayfa oluşturucu aracı kullanır.

MagXP - WordPress SEO Uyumlu Temalar

MagXP, SEO’nun en iyi uygulamalarına ve istediğiniz web sitesini olabildiğince az çabayla oluşturmanıza yardımcı olacak etkileyici bir dizi özelleştirme seçeneğine odaklanmıştır. 

MagXP teması ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız: MagXP

SociallyViral 

SociallyViral, web sitenize ve içeriğine olabildiğince fazla sosyal paylaşım alabilmek için oluşturulmuş etkileyici görünümlü WordPress SEO uyumlu temalar arasındadır. 

Google gibi arama motorları, bir sitenin popülerliğini sosyal ağlarda kullandıklarını belirlemek için o siteyi listelerinde nerede sıralayacaklarını belirtir. Sosyal paylaşımları artırabilecek hızlı bir yükleme teması kullanmak genel SEO derecelendirmesini iyileştirmenin harika bir yoludur.

SociallyViral - WordPress SEO Uyumlu Temalar

Web sitenizin ürettiği tüm sosyal paylaşımlar sayesinde ne kadar popüler olduğunu kolayca bildirebilirsiniz. Her yazının sonunda görüntülenen kullanışlı “beğeneceğiniz” bölümü, okuyucularınızın sitenizde olabildiğince uzun süre tutulmasına, hemen çıkma oranlarının düşürülmesine ve site ölçümlerinde zamanın geliştirilmesine yardımcı olacaktır.


SociallyViral teması ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız: SociallyViral

Best 

Bu temanın tasarımı kesinlikle temiz ve ilgi çekici, bu da yalnızca hemen çıkma oranlarını azaltmaya ve sitede kalma süresini artırmaya yardımcı olmayacak, aynı zamanda sayfanın hızlı yüklenmesini sağlayacak. Bu önemli ölçütlerdeki pozitif puanlar, web sitenizi olabildiğince WordPress SEO uyumlu temalar arasında yapmak için toplanmıştır.

Bunu öne çıkan sosyal paylaşım butonları ile birleştirin ve web sitenizin hem arama motorlarından hem de sosyal ağlardan daha fazla ziyaretçi almasını sağlayabilirsiniz. 

Best - WordPress SEO Uyumlu Temalar

Web sitenizden Google AdSense’le para kazanmayı planlıyorsanız, bu WordPress adsense teması reklamlara yönelik tıklama oranlarının iyileştirilmesi için optimize edilmiş olması size hitap edecektir. 

En iyi tema ile sadece bir sonraki web siteniz için hızlı bir yükleme SEO dostu tema almakla kalmayacak, aynı zamanda doğru bir görünüm ve his elde etmenize yardımcı olacak birçok özelleştirme seçeneği de elde edeceksiniz. 

Best teması ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız: Best

Vellum 

Vellum, web sitenizin tasarımına ve düzenine anında uygulanabilen 12 benzersiz başlangıç kitiyle birlikte gelen profesyonel görünümlü bir Wordpress SEO uyumlu temalar arasındadır. 

Önceden hazırlanmış stillerin her biri, web sitenizin rekabetten uzak durmasına yardımcı olacak şekilde farklı bir görünüme sahiptir. Tema seçeneklerinin her biri, Vellum’u gerçekten esnek bir paket haline getiren ve çeşitli amaçlar için kullanılabilecek farklı web sitelerine uygundur. 

Vellum - WordPress SEO Uyumlu Temalar

Eşsiz tasarımların altında, Vellum’un diğer WordPress temalarıyla rekabet etmesine yardımcı olan temel bir özellik ve işlevler kümesi var. Bu özellikler arasında Visual Composer, Revolution Slider ve UberMenu gibi premium eklenti entegrasyonları; paralaks arka planlar; bir dizi portföy düzeni; retina desteği; ve mobil uyumlu bir tasarım.

Vellum teması ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız: Vellum

Magazine Pro 

Dergi StudioPress ekibinden başka bir yüksek kaliteli Genesis Framework çocuk teması. Düzenli olarak güncellenen çok fazla içeriğe sahip yeni bir blog veya web sitesi oluşturmak için ideal olan Magazine, site hızı ve dolayısıyla SEO dostu olmaksızın göz alıcı bir düzen ve tasarıma sahiptir.

Web sitenizin havasını değiştirmenize izin veren önceden tanımlanmış dört renk şeması elde edersiniz. Ana sayfa tamamen widget’lardan oluştuğundan, eklemek istediğiniz farklı öğeleri kolaylıkla sürükleyip bırakabilirsiniz.

Magazine Pro - WordPress SEO Uyumlu Temalar

Genesis Framework için tüm alt temalar gibi, bu temayı seçerken satın alımınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için en iyi uygulamaları, kod parçacıklarını ve eğiticileri paylaşan büyük bir kullanıcı topluluğuna katılıyorsunuz. 

Magazine Pro teması ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız: Magazine Pro

Bir Makale Daha?

WordPress Adsense Teması: 7 En İyi AdSense Uyumlu WordPress Teması

Hakkında Banu Öztürk

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği mezunu olan Banu Öztürk, yazmaya, araştırmaya ve gezmeye meraklıdır. Mezun olur olmaz iş hayatına atılmıştır. İçerik üretmekten büyük keyif alır. İçerik Editörlüğü ve Sosyal Medya üzerine yoğunlaşmıştır. İçerik, onun için sadece sözcüklerden ibaret değildir…

One comment

  1. Kerem çelik

    Her zaman bilgilendirici paylaşımlar yapıyorsunuz emeğinize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir