WordPress Adsense Teması: 7 En İyi AdSense Uyumlu WordPress Teması

Bu yazımızda sizlere WordPress Adsense Teması hakkında bilgi vereceğiz. WordPress seo uyumlu temalar arasında yer alan WordPress Adsense temaları, işinizi oldukça yarayacaktır.

WordPress Adsense Teması

StarMile

StarMile, para kazanmaya odaklanan çok amaçlı WordPress Adsense Teması

Blogunuzdan para kazanmanıza yardımcı olmak için StarMile çok sayıda faydalı özelliğe sahiptir. Örneğin, web sitenizde AdSense tıklama başına ödeme reklamlarını görüntüleme desteği sayesinde, kodu Google’dan aldıktan sonra reklam içeriğinin sitenizde nerede görüntüleneceğini seçebilirsiniz. Temada birçok reklam yeri bulunduğundan, sitenizin bu özelliğini hedef kitlenize ve hedeflerinize uygun şekilde yapılandırabilirsiniz.

Para kazanma ile ilgili diğer özelliklerinden bazıları, web sitenizde komisyon kazandıran bağlı kuruluş bağlantılarını görüntülemeyi kolaylaştıran bağlı kuruluş widget’ları ve ayrıca web sitenizde görüntülenebilecek bir ürün caruseli oluşturmanıza olanak sağlayan bir Alışveriş Yeri Modülü içerir. Caruseli diğer ürünlerde olduğu gibi kendi ürünlerinizi de tanıtmak için kullanabilirsiniz.

StarMile AdSense uyumlu WordPress temasının bir diğer para kazanma özelliği, Shop the Post modülüdür. Bu modül bir gönderide belirtilen tüm ürünlere satın alma bağlantılarını görüntülemek için kullanılabilir.

Starmile WordPress Adsense Teması

Shop the Post modülünün sürükle ve bırak işlevi sayesinde, ekrana ürün eklemek kolaydır. Bu nedenle, ürün incelemeleri koleksiyonu veya belirli bir ürün türüne kılavuzluk gibi birden fazla ürün hakkında içerik oluşturuyorsanız, bu modül içeriğinizden para kazanmanıza gerçekten yardımcı olabilir. WordPress web sitenizden veya blogunuzdan para kazanmanın başka bir yolunu da vererek, bu temayla kolayca görülebilir görüntüler oluşturabilirsiniz.

StarMile teması ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız: StarMile

Osage

Osage, reklamlarınızı ve AdSense kodunuzu çeşitli boyutlarda görüntülemek için bir dizi reklam birimi widget’ı içeren çok amaçlı bir WordPress temasıdır.

Bu widget’lar kenar çubuğunda ve sitenizin ana sayfasında kullanılabilir ve size birçok reklam yerleşimi seçeneği sunar. Tema ayrıca, okuyucularınız sayfayı aşağı kaydırırken bile sürekli görüntülenen isteğe bağlı bir sabit kenar çubuğu widget’ını kullanarak para kazanma içeriğinizin görünürlüğünü artırmaya yardımcı olur.

Osage WordPress Adsense Teması

Osage WordPress Adsense Temasının diğer özellikleri arasında bir içerik kaydırıcısı, duyarlı bir düzen vardır. Mobil ve tablet kullanıcıları için hızlı gezinme, bir spor puan tahtası, sonsuz kaydırma ve web sitenizin görünümünü özelleştirirken size sınırsız renk olanakları sunabilmek için özel bir renk seçici yer alıyor .


Osage, düzenli bir blogdan spor ve eğlence haberlerine kadar çeşitli içerik türlerini barındıracak birçok özelliğe sahiptir.

Osage teması ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız: Osage

Truemag

Truemag, özellikle Google AdSense kullananlar ve web sitelerinden reklamlarla para kazananlar için optimize edilmiş bir dergi tarzı WordPress teması.

Reklam alanları, en popüler seçeneklerin tümünü kapsayan geniş bir şekil ve boyut aralığında gelir. Bunlar, kenar çubuğu reklamları, yazı başlığının altındaki, ana yazı içeriği alanının üstündeki boşluk ve okuyucular sayfayı aşağı kaydırırken her zaman ekranda görünen yapışkan bir kenar çubuğu gereci içerir.

Truemag WordPress Adsense Teması

Truemag, sitenizdeki reklamların, hangi cihazı kullanıyor olursa olsun ziyaretçilerinize doğru bir şekilde sunulmasını sağlamak için duyarlı bir düzen kullanır. Bu dergi mizanpajı temasının diğer özellikleri arasında tam genişlikte veya kutulanmış mizanpaj, renkli kaplama seçenekleri ve güçlü WooCommerce entegrasyonu kullanma seçeneği bulunur.

Sitenin kenar çubuğu alanlarındaki ilgili içeriği ve reklamları göstermeyi kolaylaştırmak ve yanlarında hangi yayınların gösterileceğini tam olarak tanımlayabilmeniz için birden fazla kenar çubuğu oluşturmanıza olanak sağlar.

Truemag teması ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız: Truemag

Grimag

Grimag, web sitelerinde topluluk oluşturmak isteyenler için bir dizi eklentiyle sorunsuz bir şekilde bütünleşen, reklam optimizasyonlu bir dergi temasıdır.

Reklamınızın tıklama oranlarını yükseltmeye yardımcı olmak için bu temada, dikkatlice seçilmiş bir dizi reklam yerleştirme alanı bulunur. Her biri, AdSense yerleştirme yönergelerine uyarak normal içeriğinizle mükemmel şekilde uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Reklam blokları duyarlı olduğundan, AdSense reklamlarınız bir masaüstü bilgisayarda olduğu gibi bir mobil cihazda da gösterilecektir.

Grimag WordPress Adsense Teması

BuddyPress ve bbPress eklentilerini web sitenize entegre ederek okuyucularınızın daha fazla geri gelmesini sağlayabilirsiniz. Kolayca bir tartışma forumu ve sosyal ağ özelliklerini sitenize ekleyebilirsiniz.

Grimag, modern ve minimal tasarımdan yararlanan ve aralarından seçim yapabileceğiniz iki farklı renk kaplamasıyla gelen bir dizi yatay ve dikey reklam alanına sahip temadır.

Grimag teması ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız: Grimag

MagPlus

MagPlus, WordPress ile geniş bir AdSense para kazanımlı site oluşturmanıza yardımcı olacak 40’tan fazla hazır web sitesi demosuna sahiptir.

Google AdSense gibi bir hizmetle para kazanılan WordPress ile zengin içerikli bir blog veya dergi oluşturmak istiyorsanız MagPlus’ın birçok özelliği işinizi kolaylaştırır.

Yeni başlayanlar için, önceden oluşturulmuş web sitesi demolarının geniş koleksiyonu tamamen etkileyici. Ele aldıkları konuların bazıları moda siteleri, haber blogları, yemek web siteleri ve teknoloji dergileridir. Bir demo seçtiğinizde, temayı yapılandırmanıza ve kendi içeriğinizi yüklemeye başlamanıza izin vererek WordPress web sitenize yalnızca birkaç tıklamayla aktarılabilir.

Magplus WordPress Adsense Teması

Para kazanma seçeneklerine gelince, Google AdSense reklamlarını web sitenizde gösterme konusunda büyük destek sağlar.Son güncelleme sayesinde artık Google AdSense reklamlarını web sitenizin AMP sürümünde görüntüleyebilirsiniz. Bu nedenle, web sitenizi daha da mobil dostu hale getirmek için Google AMP servisini kullanıyorsanız akıllı telefon ve tablet kullanıcıları içeriğinize erişirken blogunuzdan, derginizden veya MagPlus temalı diğer site türlerinden hala para kazanabilirsiniz.

MagPlus teması ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız: MagPlus

Planer

Planer, içeriğinizin nefes almasını sağlamak için oluşturulmuş geniş ve minimal WordPress Adsense Teması arasına girmektedir.

AdSense kodunu görüntüleme alanlarının tümü duyarlıdır. Bu nedenle mobil ziyaretçilerden web sitenize gelen reklam tıklamalarını ve gelirlerini kaybetmezsiniz. Reklamlar ana sayfada, kenar çubuğunda ve ayrı mesajlarda ve sayfalarda gösterilebilir.

Tema ayrıca, içeriğinize kolaylıkla sayfa öğeleri eklemek için çok sayıda kullanışlı kısa kodla birlikte gelir. Bu öğeler, düğmeler, sekmeli alanlar, ilerleme çubukları, geçişler ve daha fazlasını içerir. Ayrıca, en iyi içeriğinizi stilde göstermek için bir içerik kaydırıcısı da vardır.

Planer WordPress Adsense Teması

Planer, içeriğinizi reklamlarla birleştirmek için basit bir tasarıma ve AdSense reklam yerleri yelpazesine sahiptir.

Planer teması ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız: Planer

Herald

Herald, AdSense ile yüksek tıklama oranlarına ulaşmak için optimize edilmiş bir haber portalı ve dergi olan WordPress temasıdır.

Altı farklı Herald gösterimi sayesinde web sitenizi bir dizi başlığa uyacak şekilde hızla değiştirebilirsiniz. Moda, spor ve teknoloji seçenekleri arasında, Herald temasıyla çeşitli konularda içerik yayınlayabilirsiniz.

Gelişmiş tema seçenekleri kontrol paneli, içeriğinizi sunmak için sayısız seçenek sunar. Aslında 500’den fazla farklı konfigürasyonun mevcut olduğu bildirilmiştir. Bu nedenle hiçbir iki makalenin aynı görünmesine gerek yoktur. Yayınladığınız her makale için kendi özel gönderi düzeninizi oluşturma özgürlüğüne sahip olmak yalnızca içeriğinizi daha ilgi çekici hale getiremez. Ayrıca, en yüksek tıklama oranları ve en yüksek gelir elde etme potansiyeli için AdSense reklamlarınızı doğru yerde göstermenize yardımcı olabilir.

Herald WordPress Adsense Teması

Herald teması ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız: Herald

Bir Makale Daha?

WordPress Emlak Temaları: En İyi 4 WordPress Emlak Teması

Hakkında Banu Öztürk

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği mezunu olan Banu Öztürk, yazmaya, araştırmaya ve gezmeye meraklıdır. Mezun olur olmaz iş hayatına atılmıştır. İçerik üretmekten büyük keyif alır. İçerik Editörlüğü ve Sosyal Medya üzerine yoğunlaşmıştır. İçerik, onun için sadece sözcüklerden ibaret değildir…

6 comments

 1. MOTO KURYE

  Herkese bu web sitesinden ayrıntılı olarak okumaları için çok özel bir fırsat verdiğiniz için teşekkür ederiz. Her zaman çok müthiş ve benim için çok eğlenceliydi. Bu web sitenizi araştırmak için özellikle haftada üç kez elinizde olan son şeyleri okumak için arama yapıyor. Gerçekten de, verdiğiniz harika çözümlerle her zaman motive oluyorum. Bu yazıda bazı 3 puan kesinlikle sahip olduğum en faydalı olduğunu gördüm.

 2. İZMİT KURYE

  Bu siteyi yazarken gösterdiğiniz çabalar için teşekkür ederim. Gelecekte de aynı yüksek dereceli site gönderisini umuyorum. Aslında yaratıcı yazma becerileriniz bana şimdi kendi sitemi almam için ilham verdi. Gerçekten blog yazımı hızla yayılıyor.

 3. ACİL KURYE

  Bu tür parçaları tam olarak merak ediyoruz. Bir diğeri mülk mücadelesini ve bu işteki çabayı takdir ediyor. Etkilendim, söylemeliyim. Çok nadiren hem eğitici hem de eğlendirici bir blogla karşılaşırım ve size söyleyeyim, kafasına çivilendi.

 4. Kağıthane Kurye

  Ziyaretçilerimin önemli ve özel hissetmesini sağlamaktan zevk alıyorum. Bu gibi önemli konularla nasıl başa çıkılacağına dair en iyi ipuçlarını kullanmalarına izin vermek için sözlerini verirdim. Bu ayırt edicidir. Belirli bir söz içeriğini izle ve izle biz şaşırdık.

 5. Kenar Yazarı

  Turemag temasını beğendim. Eğer blog yazarlığı yaparken bir taraftan da para kazanma gibi bir düşünce varsa Adsense uyumlu temalara dikkat etmek gerekiyor. Güzel bir makale olmuş. Teşekkürler.

 6. Newstic

  Herald kolay düzenlenebilir hızlı bir tema

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir