iyzico’dan Girişimcilere Destek: iyziStart Girişimci Paketi!

Türkiye’nin en değerli girişimlerinden güvenli ve hızlı ödeme sistemi iyzico’nun girişimcileri desteklediği paketi iyziStart’ı daha yakından tanımaya ne dersiniz? Ekosistemden aldığını ekosisteme geri vereceğini her zaman tekrarlayan iyzico, “Girişimcinin halinden girişimci anlar.” mottosuyla ödeme dünyasındaki tüm girişimcileri destekliyor.

iyzico, ekosistemdeki girişimcilerin ihtiyaçlarını yakından takip ederek girişimlerin hızlandırılması ve katma değer üretebilmesine katkı sağlamak hedefiyle bu paketi tasarladı. Amaç bir yandan girişimcileri sistemsel olarak desteklemek, diğer yandan ise bu sistem aracılığıyla girişimcilerin ödeme işlemlerini kolaylıkla sağlayarak zaman kazanmaları ve kendilerini geliştirmeleri için ek hizmetler sunmak.

Şu zamana kadar 21 iş ortağıyla ve ulusal/uluslararası 8 destekçi ile beraber 90 start-up iyziStart paketlerine yönlendirildi ve kullanan girişimcilerin toplam yatırım tutarı 2,5 milyona  yaklaştı. Aynı zamanda bu girişimler yıllık %360 büyüme gerçekleştirdi.

iyzistart

Peki iyziStart Paketi’ne Neler Dahil?

3 Ay Boyunca Komisyon Yok!

iyziStart paketinden yararlanan girişimciler, tek çekimlik işlemlerinde ilk 3 ay boyunca komisyon ödemiyor. Komisyonsuz işlemlerin ise 100.000 TL gibi bir üst sınırı bulunmakta. Yani 3 ay dolmadan toplam işlem hacmi 100.000 TL’yi bulduysa komisyonsuz uygulama süreci bitecek ve girişimciler iyziStart satış ekibinin desteğiyle bir özel bütçelendirme çevresinde paketi kullanmayı devam edecek.

Mentorluk Desteği

Girişimcilerin ekosistemde güçlenmesi ve desteklenmesi için çeşitli konularda “kolaylaştırıcılık” desteği sunuyor.

Networking ve Sürekli İletişim

iyziStart ile girişimciler “ofis saatleri” , “networking” gibi etkinliklere katılacaklar. Aynı zamanda program sürecinde tüm girişimcilerin sürekli iletişimde kalması sağlanacak ve böylece girişimlerin networking alanı genişleyecek.

Odaklanma

Rakip analizi, hedef planlamaları ve süreç yönetimleri derken birçok konuyla birden ilgilenmesi gereken girişimcilerin üzerindeki yükü azaltmak amaçlanıyor. iyziStart ile girişimciler ödeme süreçleri ile ilgili işleri iyzico’ya bırakacak ve böylece projelerin diğer süreçlerine daha çok zaman ayırıp odaklanabilecek. Girişimler zaman kazancının yanı sıra girişimi hızlandırma şansını da yakalamış oluyor.

Özel Paketler

iyziStart kullanıcıları aynı zamanda iyzico’nun global ve lokal destekçilerinin programdaki girişimciler için sunduğu özel paket ve indirimlerden yararlanabilir.

iyzistart

Tüm özel paketleri “Sıkça Sorulan Sorular”dan inceleyebilirsiniz.

iyziStart Paketi’nden Kimler Yararlanabilir?

Programa dahil olabilmek için öncelikle girişimlerin Galata Business Angels, İTÜ Çekirdek, KWORKS gibi iyzico’nun iş ortaklığı yaptığı kurumların girişimcilik programlarına dahil olmaları ve bu kurumlar tarafından hızlandırılmaya alınmaları gerekir. Tüm kurumların listesine “Sıkça Sorulan Sorular” kısmından ulaşabilirsiniz.

Başvuran girişimlerin, hangi sektörde oldukları farketmeksizin son 3 sene içinde faaliyete geçmiş olmaları ve online ödeme modellerinin kullanıldığı bir iş modeline sahip olmaları gerekmektedir.

Bir diğer başvuru kriteri ise; başvuru yapan girişimcilerin başka bir ödeme sistemleri kuruluşunun programına dahil olmamasıdır.

Tüm bu kriterlere uygun girişimler, iyziStart paketinden faydalanmak ve programa dahil olmak için başvurabilirler!

İletişim: iyzistart@iyzico.com

Bir Makale Daha?

Performans Pazarlaması Nedir?