TrueView ile Sonuç Elde Etmenin Yolları

Şubat 2019’dan itibaren, dönüşümleri maksimize etme teklifi, eylem için TrueView’u kullanan reklamverenler tarafından global olarak kullanılabilir hale gelecek.

Bu akıllı teklif stratejisini ayarlamak için çok fazla çalışma yapmanıza gerek yok. Kampanyanızın bütçesinde mümkün olduğunca fazla dönüşüm elde etmenize Google’ın makine öğrenmesi yardımcı olacak.

Dönüşümleri en üst düzeye çıkarmak, bir seyahat için rezervasyon yapmak, bir test sürüşü programlamak veya daha fazla bilgi istemek gibi işletmeniz için önemli olan web sitesi işlemlerinin çoğunu oluşturmanın kolay ve etkili bir yoludur.

TrueView’da yeni olan veya hızlı kampanyaları yayınlamak isteyen reklamverenler için, Dönüşümleri en üst düzeye çıkarmak etkili bir strateji olabilir. Hedef, edinme başına maliyet (EBM) teklifi haftada önerilen 50 dönüşüm eşiğini karşılamayan kampanyalar için de mükemmel bir seçenek.

Video kampanyanız için bir ROI hedefiniz varsa Hedef EBM’yi kullanmayı tercih edebilirsiniz. Dönüşümleri en üst düzeye çıkarma gibi Hedef EBM teklifi, her açık artırma için otomatik olarak teklifler belirler, ancak hedef dönüşümleri en üst düzeye çıkarmak için tam bütçenizi harcamak yerine, belirlediğiniz Hedef EBM’ye dönüşüm sağlamaktır.