LinkedIn’e Sesli Mesajlaşma Özelliği

En büyük  profesyonel ağ olarak nitelendirilen LinkedIn, sesli olarak mesajlaşabilme özelliğini duyurdu. WhatssApp’tan da aşina olduğumuz bu özellik, artık iş ile ilgili konuşmalarda da kullanılacak.

Bu eklenti, hem iOS hem de Android’te kullanılabilecek. Sadece  mobilden değil, LınkedIn web sitesinden de sesli mesaj gönderilebilecek. Bu sayede LinkedIn hesabınıza giriş yapmanız bu özelliği kullanmanız için yeterli olacak.

Whatssapp’ta olduğu gibi mikrofon simgesine basılı tutup konuşmanız gerekiyor. Bıraktığınızda mesaj otomatikmen gönderilecektir. Bu ses kaydı sınırlaması ise  bir dakika.

linkedin-voice-resim

 

LinkedIn’in bu özelliği getirmelerinin nedeni, iş temposunda sürekli hareket edenlere ya da kendini yazılı ifade edemeyenlere çözüm bulmak. Ses kaydı sayesinde iletişimin daha kolay kurulmasından dolayı, hem anlam kargaşası azalacak hem de koşuşturma sırasında yazı yazmaya çalışmakla uğraşmayacaksınız.

LinkedIn kullanan 562 milyon kullanıcı bu özelliği faydalı bulacak ve aktif kullanacak mı ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here