Snapchat Lens Studio ile Kendi Yüz Filtrenizi Oluşturabilirsiniz

Snapchat’de bir sürü yeni yüz filtresi görmeye hazır olun.

Bugün Snapcat, Lens Studio yazılımını kullanarak herkesin bir selfie lensi yani yüz filtresi oluşturabileceğini duyurdu. Önceden, sadece “dünya lensleri” diye genel bir filtre seçeneği sunuyordu. Şimdi ise daha yaratıcı filtreler sunuyor.

Başlangıç olarak insanların 2B ve 3B artırılmış gerçeklik selfie lensleri oluşturmasına izin veren, Lens Studio’ya yedi yeni şablon ekliyor.

Bu duruma en çok selfie bağımlıları sevinecek. Artık seçim yapabileceğiniz çok daha fazla selfie filtre seçeneği olacak. Belirli bir günde uygulama boyunca dönen normal lens seçeneklerine ek olarak, diğer Snapchat kullanıcıları ve sanatçıları tarafından oluşturulan yeni yüz filtrelerinin kilidini açabilirsiniz.Ancak mercek karuselinde bir seferde yeni merceklerin çıkmasını beklemeyin.

Bunun yerine, Snapchat, Discover’ın yeni bölümünde en popüler olan bazı lenslerini vurgulayacaktır. Kullanıcılar hikayeye dokunduktan sonra bir lensin kilidini açmak için yukarı doğru kaydırabilirler. Lens oluşturucuları, ayrıca lenslerin kilidini açmak için kullanılabilecek Snapcode’ları da paylaşabilir.

Ek olarak Snapcat ayrıca, en iyi mercek yaratıcıları için yeni bir “Resmi İçerik Oluşturucu Programı” başlatıyor. Programın parçası olanlar Snap’ten ekstra destek alacak ve yarattıkları filtreler, şirket tarafından öne çıkma olasılıkları daha yüksek olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here