Google AdWords Editör 12

Google AdWords Editör 12 Çıktı!

Google AdWords Editör’ün yeni sürümü 12, tüm dünya ile birlikte bize de ulaştı. Yeni sürüm ilk bakışta sadece dizayn olarak göze çarpsa da, aslında beraberinde birçok yeniliği de dijital pazarlama uzmanlarının karşısına çıkardı.

daha güzel bir görüntü

Google’ın yenilenen her ürünü gibi, Google AdWords Editör 12 de eskiye oranla çok daha güzel bir görünüme kavuştu.

kural oluşturma

Google AdWords Editör 12 ile artık kendinize en uygun reklam yönetim biçimine göre kurallar oluşturabileceksiniz.

Örneğin, eğer arama reklamlarınız için normalde 4 site bağlantısı kullanıyorsanız (ki Google’da 4 kullanımı öneriyor), oluşturduğunuz kural ile 4 site bağlantısından az reklamlar için sistem sizi otomatik uyarıyor.

hızlı yüklemeler

Google AdWords 12 ile artık hesaplarınızı editöre çok daha hızlı yükleyebileceksiniz. Google AdWords editörü eskiden bu yana kullananlar çok iyi hatırlar, bazen reklam hesaplarını yüklemek tam bir işkenceye dönüşebiliyordu. Artık hesaplar “şıkırt” diye yükleniyor. 🙂

dönüşümü maksimize eden teklif stratejisi

Google’ın yakın tarihte açıkladığı dönüşüm maksimizasyonu teknolojisi, eskiden sadece Google AdWords web arayüzünden ayarlanabiliyordu. Bu teknolojiyi artık, Google Editör’den de ayarlayabileceksiniz.

Dönüşüm maksimizasyonu ile günlük bütçeniz dikkate alındığında, en yüksek dönüşümü yakalayabilmek için en uygun teklife ulaşabilme hedeflenmektedir.

diğer özellikler

Google AdWords Editör 12 ile gelen diğer özellikler ise, uygulama kampanyalarına 20 görsel veya video ekleyebilme…

Google AdWords Editör 12’yi indirmek için tıklayınız.

Hakkında Emre Tonguç

SeoSozluk.com'un kurucularından Emre, işletmelere SEO, AdWords, PPC ve E-Ticaret konularında danışmanlık hizmeti vermektedir. İçinde arama motoru geçen her konu onun için tam bir tutkudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Zamanların En Çok Satan Wordpress Temaları

X