Vine Benzeri Videolar İçin Yeni Uygulama: Oevo

Vine, biliyorsunuz ki bir zamanlar popüler bir uygulamaydı. Eğer siz de bu uygulamayı seven ama artık kullanılmıyor diye üzülen tarafta iseniz üzülmeyin. Çünkü size güzel bir haberimiz var. Vine benzeri videolar çekip eğlenebileceğiniz yeni uygulama olan Oevo’dan bahsedeceğiz.

IOS ve Android için olan uygulama, 7 saniyeye kadar kısa, döngülü videolar içeriyor. Ve uygulama içi kamera kısa çekimlerde kaydedebilmenizi sağlıyor, böylece videoları bir zamanların favori uygulaması Vine ile aynı şekilde oluşturabilirsiniz.

Bu arada Oevo’nun teleffuzundan da bahsedelim (oh-ee-voh olarak telaffuz edilir), Vine’dan farklı olan özelliği; uygulama, en iyi videoları yapan kullanıcılara para ödüyor. Uygulama, en popüler klipleri oluşturan kullanıcıların gerçek para kazanabildikleri günlük ödüller sunuyor. (uygulamanın en iyi 25 içerik oluşturucusu arasında bölünen 100 dolarlık günlük bir sınır var)

Bunu kullanıcı çekmek için bir hile gibi düşünüyor olabilirsiniz (ve bazı yönlerden de olsa), ancak çok sayıdaki Vine kişileri de dahil olmak üzere birçok kullanıcıyı platforma kısa bir sürede çekmeye yardımcı oldu.

İçerik henüz Vine’ın zirvede olduğu kadar aynı kaliteye sahip değil, ama yaratıcı ve eğlenceli. Vine’ın yokluğunda, internetin şu anda ihtiyacı olan şey tam olarak bu olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here