Samsung Galaxy S10 Kamerasının, Instagram Modunu Tanıttı

Samsung, fotoğraflarınızı ve videolarınızı Instagram ile paylaşmayı kolaylaştırmak istiyor.

Koreli elektronik devi, Çarşamba günü Unpacked Etkinliği’nde Facebook’a ait fotoğraf paylaşım uygulamasıyla doğrudan entegrasyon sağlayan yeni Galaxy S10 kamerasının bir özelliği olan Instagram Mode’u duyurdu.

Bu özellik, Instagram kamera filtrelerini kullanmanızı ve Instagram Hikayeleri ve çıkartmalarına erişmenizi sağlar. Kamera uygulamasından çıkmadan da fotoğrafınızı veya videonuzu yükleyebilirsiniz.

Instagram Modu, yalnızca Instagram indirilmiş olan Galaxy S10 cep telefonlarında bulunmaktadır.

Instagram’ın CEO’su Adam Mosseri Çarşamba günü San Francisco’da Samsung’un Unpacked etkinliğinde: “S10’daki Instagram deneyimini yeniden düşünmek için birlikte çalıştık.” Samsung’un yeni telefonunun “Instagram’da kendini ifade etmenin en iyi yolu” olacağını söyledi.

Bu özelliği tanıtmak için Mosseri, Samsung’un mobil biriminin başkanı DJ Koh ile sahnede selfie çekti.

Bir Instagram sözcüsü yaptığı açıklamada, “Instagram’ın görevi, sizi sevdiğiniz insanlara ve sevdiğiniz şeylere yakınlaştırmak ve her zaman insanların kendilerini ifade etmeleri ve arkadaşlarıyla iletişim kurmaları için yeni yollar üzerinde çalışıyoruz.” Dedi. “İnsanların neler paylaşacağını görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Instagram tutkunları için çok heyecan verici değil mi? Samsung ve Instagram ortaklığının sonucu olan bu mod, Stories özelliklerini doğrudan telefonun kamera uygulamasına yerleştirir. Kamera uygulamasından ayrılmadan parmaklarınızın ucundaki etiketleri, yerleri vb. düşünün.

Moddaki ayrıntılar şu anda az ancak bu ortaklık Samsung’un cihazlardaki kullanıcı deneyimini farklılaştırmak istediğini açıkça göstermektedir.

Instagram’ın ve Samsung’un popülaritesi göz önünde bulundurulduğunda iki şirket arasındaki ortaklık inanılmaz verimli oldu diyebiliriz.

Hakkında Banu Öztürk

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği mezunu olan Banu Öztürk, yazmaya, araştırmaya ve gezmeye meraklıdır. Mezun olur olmaz iş hayatına atılmıştır. İçerik üretmekten büyük keyif alır. İçerik Editörlüğü ve Sosyal Medya üzerine yoğunlaşmıştır. İçerik, onun için sadece sözcüklerden ibaret değildir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Zamanların En Çok Satan Wordpress Temaları

X