Kevin Richard Digitalzone’da!

Yaptığı başarılı çalışmalarla sadece ülkemizde değil dünyada da adından söz ettiren başarılı SEO şirketi Zeo Agency, 2018 yılı için düzenlenecek Digitalzone18 etkinliği yine sektöre damgasını vuracak.

Doğu Avrupa’nın en önemli etkinlikleri arasında gösterilen Digitalzone, birbirinden başarılı ve önemli isimleri ağırlayacak. Bu isimlerden biri de Kevin Richard olacak. Sektörü önemli isimleri arasında yer alan Kevin Richard’ın Digitalzone18’de olması etkinliğin önemini biraz daha arttırıyor. Kevin Richard, etkinliğin ikinci günü olan 19 Ekim 2018 tarihinde “Search” konu başlığı altında konuşacak. Peki, Kevin Richard kimdir?

Sahip olduğu bilgileri diğer uzmanlara aktarmayı seven ve Fransa’da oldukça tanınan bir SEO uzmanı olan Kevin Richard SEO Camp’us Paris gibi ulusal etkinliklere sık sık konuşmacı olarak katılıyor. SMX Paris’in Semy Ödüllerinde Young Search Personality ödülünü 2016 yılında kazanan Kevin Richard 2008 yılından beri çeşitli projelerde SEO uzmanı olarak görev alıyor. SEObserver aracının da kurucusu olan Kevin Richard Digitalzone18 için İstanbul’a geliyor.

Dünya çapında bilinirliği ve önemi olan Digitalzone 18-19 Ekim 2018 tarihlerinde Radisson Blu Hotel Şişli’de, Zeo Agency önderliğinde gerçekleştirilecek. Konferansın ilk günü “İçerik” ana başlığı altında kullanıcı deneyimi, içerik pazarlaması, video pazarlaması ve sosyal medya pazarlaması gibi konularda konuşmacılara ev sahipliği yapacak. İkinci gün ise “Search” ana başlığı altında arama motoru optimizasyonu (SEO), arama motoru pazarlaması (SEM), sosyal medya reklamları ve PPC reklamları gibi konular hakkında olacak.

Digitalzone18’in ikinci gününde başarılı SEO uzmanı Kevin Richard’ın yanı sıra Fatih Özkösemen, Anders Hjorth, Gary Illyes, Cindy Krum, Larry Kim, Barry Adams, Bartosz Góralewicz gibi önemli isimler katılımcılara konuşma yapacak. Etkinliğin ilk gününde sahne alacak konuşmacıların listesi ise şu şekilde:

  • Lexi Mills
  • Phil Nottingham
  • Yiğit Konur
  • Rıza Selçuk Saydam
  • Matthew Kay
  • Laura Crimmons

İlki SEO ana başlığı altında 2013 yılında ve SEOzone adıyla gerçekleştirilen etkinlik, 2016 yılında kapsamında yapılan değişiklik ve güncellemelerle oldukça büyük bir organizasyon haline dönüştü. İki gün boyunca katılımcılara simultane çeviri ile ulaştırılacak olan Digitalzone18’in bu yıl beşincisi düzenleniyor ve yaklaşık olarak 700 kişilik bir katılımın olması bekleniyor.