Great Day for PPC Automation Etkinlik

Great Day for PPC Automation – Tabakfabrik Linz

Bu yazımızda sizlere Avusturya kökenli bir firma olan smec-Smarter Ecommerce ve bu firmanın önümüzdeki hafta Avusturya’da gerçekleştireceği bir etkinliği hakkında bilgi vermek istiyoruz. Seo Sözlük ekibi olarak biz de bu etkinlikte yerimizi alıyor olacağız. 🙂

smec

smec-Smarter Ecommerce 500 ‘den fazla uluslararası müşterilerine PPC Automation alanında kendi yazılımları ile hizmet sunuyor. Uluslararası ödüllü yazılımlara sahipler; AdEngine ve Whoop!  Veriye dayalı Adwords optimizasyon yazılımları olan AdEngine ve Whoop! Adwords hesaplarının efektifliğini arttırarak düşük maliyet ile yüksek satış miktarlarına ulaşmanızı sağlıyor.

Bu yazının asıl konusu ise 10 yıllık tecrübenin ardından smec’in önümüzdeki hafta düzenleyeceği harika etkinlik.

Great Day for PPC Automation

smec 18 Ekim’de  Avusturya Linz’de PPC Automation üzerine harika bir etkinlik düzenliyor. SeoSözlük olarak bizler de orada olacağız. Etkinliğin amacı PPC endüstrisinin başarılı oyuncularını bir araya getirmek ve yapay zekanın, SEA (Search Engine Advertising)’i ve SEM’i nasıl dönüştürdüğünü incelemek. Arama motoru reklamcılığı alanındaki yeni teknolojiler ve yeni trendler konuşmacılar tarafından anlatılacak.

Kendi türünün ilk örneklerinden olan bu buluşmada artık yadsınamayacak olan yapay zeka ve machine learning gelişmelerinin sektöre etkileri değerlendirilecek.

Etkinlik tarihsel açıdan değeri olan ve sanatsal bir başyapıt ve eski bir tütün fabrikası olan Tabakfabrik Linz ‘de gerçekleşecek.

Great Day for PPC Automation.jpg

Günboyu sürecek konuşma ve etkinlik sonrasında harika bir parti ile  gün tamamlanacak.

Etkinliğin katılımcaları arasında web psikoloğu olarak bilinen , aralarında Google, Ebay gibi firmaların da bulunduğu Fortune 500 firmalarına danışmanlık hizmeti veren Nathalie Nahai de bulunuyor.

Tüm değerli konuşmacıların listesi ise şu şekilde ;

Nathalie Nahai , Web Psychologist & Consultant

Evan Waters , Naspers Limited

Patrick Chardon , Google Germany

Martin Röttgerding , Bloofusion Germany

Frederick Vallaeys , Optmyzr

Reinhard Einwagner , smec

Jan Radanitsch , smec

Cathrin Wagner , Google Ireland

Alessander Argenti , Toms

Stefan Pravits , Salesforce

Verena Zuschnig , Bing

Daniel Schellmann , Bing

Etkinlik hakkında bilgi almak için >> https://goo.gl/yUVou3

Hakkında Emre Tonguç

SeoSozluk.com'un kurucularından Emre, işletmelere SEO, AdWords, PPC ve E-Ticaret konularında danışmanlık hizmeti vermektedir. İçinde arama motoru geçen her konu onun için tam bir tutkudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Zamanların En Çok Satan Wordpress Temaları

X