Zeo Agency MENA Bölgesinin En Büyük SEO Ajansı Olmayı Başardı

seozeo-final

Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesindeki PPC, SEO ve içerik pazarlaması alanından katılımcıların yer aldığı MENA Search Awards, bu yıl yeni adıyla Zeo Agency olarak bilinen SEO ZEO tarafından ziyaret edildi. Profesyonel jürisi ile iki farklı adımda değerlendirme yaparak oylama yapan MENA Search Awards ekibi sektörün en önde gelen etkinlikleri arasında gösteriliyor. MENA Search Awards’ın bu yıl düzenlenen etkinliğinde ise Zeo Agency 4 ayrı ödüle layık görülmüş oldu.

29 Mart günü açıklanmış olan Shortlist sonuçları ile birlikte Zeo Agency ekibinin başvurduğu bütün kategorilere aday olduğu ortaya çıktı. 10 Mayıs tarihine gelindiğinde ise Dubai’de yapılacak olan ödül törenine Yiğit Konur, Mehmet Aktuğ, Ezgi Gülsen Yaylı ve Ozan Ketenci katıldı.

4 Ayrı Kategoride Büyük Ödül

Yemek.com projesi ile dikkat çekmeyi başaran Zeo Agency, bu etkinliğe yemek.com projesi ile de katıldı. 6 farklı kampanyanın yer aldığı “Best Use Of Content Marketin” kategorisinde 1. olan ekip iki ayrı ödüle daha layık görüldü.

Zeo Agency bu ödüllerden sonra Latitude Digital Marketin, Traffic Digital ve Best Large SEO Agency kategorisini hedefleyerek devam etti. Başarılı ekip bu kategoriler arasına da girmeyi başararak ismini dijital pazarlama dünyanın en önemli etkinliklerine yazdırmayı başardı.

Toplam 4 ayrı büyük ödül ile MENA Search Awards etkinliğinin en iyi isimleri arasında gösterilen Zeo Agency, Best PPC Campaign ve Small Integrated Agency kategorilerinde de kazandıkları ödüller için Kubix ekibini kutladılar.

Digitalzone’17 ile Geri Geliyorlar

Doğu Avrupa’nın en büyük dijital pazarlama etkinliği olarak nitelendirilen Digitalzone, bu yıl Zeo Agency ekibi tarafından bir kez daha ülkemizde düzenlenecek. 20-21 Ekim tarihleri arasında Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de düzenlenecek etkinlik içerisinde profesyonel katılımcılar Kissmetrics’in üzerindeki SEO öğrenme tavsiyelerini de paylaşacaklar.

Dünyanın en ünlü markalarının katılım göstereceği etkinlikte profesyonel isimler elde ettikleri deneyimleri ve bilgileri katılımcılar ile paylaşacaklar. 2013 yılından beri ülkemizde düzenlenen etkinlikte dijital pazarlama alanında aktif bir şekilde yer almak isteyen firmalar ve kişiler profesyonel isimlerin engin tecrübelerinden yararlanabilecekler.

Ekibin bu başarıları elde etmesi ve ülkemizdeki uluslararası kalitedeki etkinliği düzenlemesinde katkısı olan Zeo’nun müşterileri ve paylaştıkları deneyimleri de ünlü ekibin resmi sitesi üzerinden takip edilebilir durumda.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here