Year of Color, Instagram’da En Çok Hangi Gölgeleri Yakaladığınızı Görmenizi Sağlıyor

2018’de Instagram’daki ilk dokuz gönderiyi daha önce bir araya getirmiş olabilirsiniz, ancak bu yıl hangi renklerin gönderilerinize hükmettiğini görmenin bir yolu var.

Year of Color, sevimli farklı büyüklükteki baloncuklar kümesinde düzenlenmiş gönderilerinizin görselleştirilmesini sağlayan bir web uygulamasıdır.

Her dairenin boyutu, bu rengin sıklığını temsil eder, ayrıca takipçileriniz tarafından ne kadar sevildiğini de gösterir.

Geçen yıl Stef Lewandowski ve Emily Quinton tarafından başlatılan bu araç, Instagram hesabınızla oturum açmanızı gerektiriyor. Yalnızca hesabı herkese açık olanlar uygulamayı kullanabilir. Son bir yıl veya belirli bir tarih kümesi için rapor isteyebilirsiniz.

Raporunuz oluşturulduktan sonra doymuş veya daha parlak renkleri vurgulayabilir, renkleri zamana veya popülerliğe göre sipariş edebilir. Farklı modlarla oynayabilirsiniz.

Bir kaydırıcı, belirli renklerin parlaklığını veya popülaritesini sıralama ile oynamanıza izin verir ve görselleştirmenizi Instagram’da paylaşabilirsiniz.

Belli renk tonlarına yönelik bir çalışma yapmıyor fakat takipçilerinizin hangi renk tonundaki gönderilerinize daha iyi tepkiler verdiklerini görmek istiyorsanız uygulamayı denemelisiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here