Farkındalık Zirvesi ’18 – İstanbul Teknik Üniversitesi Denetim ve Danışmanlık Kulübü

0

İstanbul Teknik Üniversitesi Denetim ve Danışmanlık Kulübü tarafından düzenlenecek olan Farkındalık Zirvesi için geri sayım başladı! Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Farkındalık Zirvesi 12-13 Aralık 2018 tarihlerinde İTÜ Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisi’nde!

2 GÜN, 14 OTURUM, 8 SEKTÖR!

Farkındalık Zirvesi, sürekli gelişmekte ve değişmekte olan iş dünyası hakkında daha bilinçli bir öğrenci ve mezun kitlesi oluşmasına katkı sağlamak amacıyla “Değişimin Yönetimi” temasıyla sizlerle olacak.

İki gün sürecek olan organizasyonda Denetim ve Danışmanlık, Bankacılık, FMCG, İlaç, Otomotiv, Ev Aletleri, Dijital Pazarlama, E-Ticaret gibi sektörlerden önde gelen isimlerin tecrübelerinden faydalanarak kendi yol haritanızı oluşturabilirsiniz. İş dünyasının liderleriyle birebir iletişim kurma imkanı yakalayıp, şirketleri ve prensiplerini daha yakından tanıyabilirsiniz.

QNB Finansbank ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan zirvede şirketlerin çeşitli departmanları hakkında üst düzey yöneticilerin sunumlarıyla bilgi sahibi olabilir ve kendi kariyerinizi şekillendirmeye başlayabilirsiniz.

Etkinliğe kendini geliştirmek isteyen herkes; okul, bölüm ve sınıf ayırt etmeksizin davetlidir. Etkinlik tüm katılımcılara ücretsiz olup, etkinlik sonunda her gün en az 3 oturuma, toplamda 8 oturuma katılım gösteren herkese sertifika verilecektir.

Kayıt olmak için; https://visitick.com/Event/JBNLQWbfsrzzB/farkindalik-zirvesi

Paylaş
Önceki İçerikWordPress 5.0’ın Yayın Tarihi Belli Değil
Sonraki İçerikYouTube Hikayeleri’ne Hazır Mısınız?
Uğur Ege
SeoSözlük kurucu ortağıyım. Girişimcilik ve dijital pazarlama alanlarıyla ilgiliyim. Kişisel olarak ise spirituellik, kendini tanıma, öğrenmek ve keşfetmek üzerine kafa yoruyor, sanki bolmuş gibi çokça zamanımı harcıyorum. :)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here