Dijital Pazarlama Okulu: SEO Eğitimi

3 Haziran Pazar günü Dijital Pazarlama Okulu tarafından düzenlenen ve eğitmenliğini Roof Dijital’in Kurucusu Gökhan Çakır’ın yaptığı eğitime katıldık. Bizim için oldukça güzel geçti. Kendilerine çok teşekkür ederiz.

Bu tür eğitimlere katılarak SEO hakkında detaylı bilgi edinebilir, temel seviye SEO eğitimi alarak kendi içeriklerinizin SEO’sunu çok rahat yapabilirsiniz. Eğitime katılmak için öğrenmeye açık olmanız yeterli. Ayrıca SEO alanında uzmanlaşmayı düşünüyorsanız konu hakkında daha çok detay öğrenmenizi neyi nasıl yapmanız gerektiğini öğrenebilir sonrasında da ileri seviye eğitim alarak SEO ile ilgili işlere başvurabilirsiniz.

 

Peki, eğitimde neler işlendi? Sizlere bundan bahsetmek istiyoruz. Kısa kısa bilgiler paylaşarak SEO hakkındaki bilgilerinizi pekiştirelim.

Öncelikle arama motorlarının tarihsel gelişimleri hakkında bilgi verildi. Sonrasında arama motorlarının nasıl çalıştığı işlendi.

Arama Motorları Nasıl Çalışır?

  • Crawling
  • Indexing
  • Ranking

Daha sonra olmazsa olmaz SEO ve SEM’in farkına değildi. Site içi SEO ile ilgili konu başlıkları işlendikten sonra site dışı SEO hakkında bilgiler verildi ve kullanılabilecek araçlardan bahsedildi.Ayrıca paylaşmak istediğimiz birkaç konu başlığıyla ilgili görselleri de sizlerle paylaşalım istedik.

SEO eğitimi ilginizi çekiyor kendinizi bu konuda geliştirmek istiyorsanız Dijital Pazarlama Eğitimleri bölümümüzdeki SEO başlığından eğitimleri takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here