SEO Fiyatları

BİREYSEL SEO

500 tl + kdv

Tek seferlik detaylı site içi ve site dışı SEO çalışması veya detaylı SEO Raporu

KÜÇÜK İŞLETME

1,200 tl + kdv 
 aylık

Küçük işletmeler, yeni kurulan web siteler, start up ve portallar için.

BÜYÜK İŞLETME

2,200 tl + kdv
aylık

E-Ticaret siteleri ve yüksek hacimli kullanıcı trafiğine sahip web siteler için.

SEO çalışmalarınız son teknoloji SEO araçları ile yapılmakta ve tarafınıza mutlaka rapor sunulmaktadır. SEO çalışmalarımız kalıcıdır ve yükselme garantilidir!

SEO Fiyatları ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Fatura ve Sözleşme Olacak mı?

Seo Sözlük bünyesinde yapılan tüm SEO çalışmaları faturalı ve sözleşmeli olarak yapılmaktadır. Verdiğimiz hizmet freelance değildir dolayısıyla taahhütlerimiz yasal hükümler altındadır. 

SEO Çalışmaları Kalıcı mı?

Yapılan tüm SEO çalışmaları kalıcıdır ve herhangi bir şekilde yapılan çalışmalar geri alınmayacaktır. Ancak rakipleriniz de SEO çalışması yapıyorsa, çalışmalar bittikten sonra SEO gerilemeleri kaçınılmaz olacaktır.

SEO Çalışması Etkisini Ne Zaman Gösterir?

SEO çalışmalarının olumlu etkileri ortalama 2-5 ay arasında gözlenmektedir. SEO fiyatları tablosunda yer alan opsiyonlara göre de bu süre kısalıp, uzayabilir. Ayrıca süre rekabet durumuna göre de değişecektir.

Tek Seferlik SEO Çalışması Yapılabilir mi?

Tek seferlik SEO çalışmaları genellikle firmamız tarafından önerilmemektedir ancak web site durumuna, rekabete veya hedeflere göre bu durum değişiklik gösterebilir. Tek seferlik SEO çalışmaların da mutlaka olumlu sonuçları gözlemlenecektir.

SEO Çalışmalarının Etkileri Neler Olacaktır?

SEO çalışmaları ile hedeflenen; web site kullanıcı trafiğinin artması, Google arama motoru sonuçlarında yükselme ve organik sonuçlardan gelen satışların arttırılması yönünde olacaktır. Müşterilerimizin AdWords maliyetlerini azaltmak da hedeflerimiz arasındadır.

Neden Seo Sözlük Ekibini Tercih Etmelisiniz?

Seo Sözlük ekibi konusunda uzman ve sektörde uzun yıllar çalışan kişiler tarafından oluşturulmuştur. Çalışmalarımızda en iyi teknolojiler kullanılmakta ayrıca tüm çalışmalarımız şeffaf bir raporlama anlayışı ile yönetilmektedir.