Digital Consultancy Services

E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret siteleri için tek bir amacımız var: Minimum giderler ile maksimum satış getirebilmek! Yatırımlarınızın geri dönüşleri pozitif oluncaya kadar tüm dijital pazarlama metotlarını deniyoruz.

eticaret danışmanlığı

E-ticaret danışmalığı hizmetlerimiz; e-ticaret stratejisinin belirlenmesi, arama motoru optimizasyonu (SEO), AdWords danışmanlığı, Facebook reklam yönetimi, dönüşüm oranı optimizasyonu ve itibar yönetimidir. E-ticaret sitelerinin doğru kitlelere doğru şekilde ulaşması en önemli hedeflerimiz arasındadır. (konu ile ilgili detaylı bilgi için e-ticaret seo isimli makalemizi mutlaka okumalısınız)

Müşterilerimiz ile aramızda %100 şeffaflık oluşması bizim için çok önemlidir. Bir yandan SEO ve dijital pazarlama çalışmaları yaparken diğer yandan müşterilerimize yaptığımız çalışmaların ne anlama geldiği anlatıyoruz. Hiç bir bilgiyi kendimize saklamıyoruz dolayısıyla bizleri şirketinizin içerisinde çalışan bir pazarlama ekibi olarak düşünebilirsiniz. (konu ile ilgili detaylı bilgi için e-ticaret seo isimli makalemizi mutlaka okumalısınız)

e-ticaret hizmeti